تمامی کاربران ملزم به تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران درج شده در وب سایت ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی ایران میباشند. هر گونه تخطی از مفاد ذکر شده در قوانین جرائم رایانه‌ای منجر به غیر فعال شدن اکانت کاربر خواهد گردید.

ارسال پروژه برای ایجاد وب سایت های با محتوای مستهجن، همسریابی، سیاسی ، فروش وی پی ان و پیش بینی فوتبال مقدور نمی باشد.

وب سایت نادیا یک وب سایت به زبان فارسی است ؛ لذا فارسی نویسی، اولین نکته ای است که در هر متنی باید رعایت شود. نوشته های انگلیسی و یا ( فینگلیش ) بدون اخطار قبلی حذف خواهد شد.

هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.

کاربران می توانند با ارسال پیام به پست الکترونیکی info@nadiya.ir ، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های خلاف واقع به تیم پشتیبانی اعلام نمایند .

ثبت آگهی و سفارش پروژه از سوی کاربران برای سهولت ایشان بدون تائید مدیریت ثبت و نمایش داده می شوند ، بنابراین چنانچه خلاف قوانین عمل شود پروژه یا آگهی فوراً حذف می شود .

ثبت کننده آگهی ، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب میگردد و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت .

نادیا تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند . نادیا هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با سوء استفاده از حساب کاربران بواسطه سهل انگاری ایشان را نمی پذیرد و به صورت جدی برخورد می گردد .

خدمات نادیا به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. نادیا هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. نادیا تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود .

کارفرما باید قبل از تحویل کامل پروژه کل مبلغ توافق شده را به عنوان بیعانه ایجاد کرده باشد و پس بررسی پروژه میتواند نسبت به آزاد کردن بیعانه اقدام نماید .
قبل از ایجاد بیعانه تمام مواردی که باید توسط پیمانکار انجاد گیرد را مشخص کنید .
تمام مراحل انجام پروژه باید در نادیا صورت گیرد تا در صورت بروز تخلف قادر به پیگیری باشیم .

پیمانکار باید قبل از تحویل کامل پروژه به کارفرما مطمئن باشد مبلغ توافق شده به عنوان بیعانه برای پروژه ایجاد شده است .
تحویل پروژه باید در مدت تعیین شده انجام شود .
تمام مراحل انجام پروژه باید در نادیا صورت گیرد تا در صورت بروز تخلف قادر به پیگیری باشیم .

بهره برداری و استفاده از اطلاعات این سایت با ذکر "بازار کار آنلاین نادیا" به عنوان منبع و برای مقاصد مطابق با قوانین مذکور ، مجاز است و در صورت بروز هر گونه تخلف ، پیگرد قانونی خواهد داشت .

نادیا از کلیه داده های روی سرور شامل فایلها، پیام ها و پایگاه داده به صورت روزانه بکاپ می گیرد .