برنامه نویس جوملا

شماره سریال پروژه : 159

بودجه : 200,000 الی 6,000,000 ریال

تاریخ ایجاد پروژه : یک شنبه 06 اردیبهشت 94 ساعت 16:11

تعداد پیشنهادات : 1

میانگین قیمت پیشنهادات : 1,000,000 ریال

زمان باقی مانده :

کارفرما : wellas

رتبه کارفرما : هنوز رتبه بندی نشده

آخرین ورود : 2 سال پیش

پیمانکار :

هنوز انتخاب نشده

رتبه پیمانکار : هنوز رتبه بندی نشده

توضیحات پروژه :

پروژه های بزرگ و حرفه ای داریم که نیاز یه برنامه نویس دارای روحیه کار گروهی داریم یک نمونه از پروژه ها در ادامه ذکر شده.
امکان دور کاری ، کار تمام وقت و پاره وقت و... وجود دارد. فقط باید شخص مورد نظر دارای روحیه کاری خوب، خوش اخلاق ، حرفه ای باشد. با این شرایط ما هم همه جوره با شخص مورد نظر راه خواهیم آمد.

لازم به ذکر است که طراح افزونه جوملا به css html ajax معماری mvc Bootstratpو مواردی اینجنینی نیاز دارد که طراحان خودشان بیشتر در این زمینه آگاهی دارند.

این آگهی به یکی از سایت های معروف در زمینه با جوملا مربوط می شود.
بودجه اعلام شده صرفا برای رد شدن این مرحله می باشد. در صورت امکان همکاری و هماهنگی های لازم و مناسب همه جوره احتمال افزایش حقوق و درآمد هست.
نمونه پروژه
قصد طراحی افزونه جامع پنل پیامکی برای جوملا داریم. افزونه باید به صورت کامل سورس جدید باشد و کپی نباشد. افزونه هایی برای جوملا در این زمینه نوشته شده اما هیچ کدام به اندازه افزونه مد نظر ما جامع و کامل نیست.
افزونه شامل چند بخش می شود:
1- کامپوننت اصلی که اطلاعات را از سرور پنل پیامل دریافت می کند و اکثر خدماتی که روی پنل های پیامکی ارائه می شود را بر روی خدش دارد.
2- افزونه هایی که به این پنل پیامک متصل می شوند : افزونه های متفاوتی در جوملا وجد دارد مثل فرم ساز ها و فروشگاه ها که می خواهیم ترتیبی دهیم که برای هر یک از افزونه هایی که می خواهیم با طراحی یک پلاگین به پنل جامع پیامکی متصل شود و از خدمات ارسال پیامک استفاده می کند .
بسیاری پروژه دیگر نیز در این زمینه داریم.

مهارتهای مورد نیاز پروژه :

سیستم عامل : اطلاعاتی ندارم

پایگاه داده : SQL

پیشنهاد پیمانکاران

پیمانکار پیشنهاد زمان پیشنهاد رتبه پیمانکار
amirhoseintm 1,000,000 ریال در 7 روز 29 اردیبهشت 94 ساعت 13:13 هنوز رتبه بندی نشده
تجربه کافی را دارم